Marketing internetowy 2017 - co nowego w branży.

Poniżej przedstawiamy zagaddnienia, którymi warto się zainteresować porawdząc marketing firmy w 2017 roku.

Zarabianie w internecie – wzrost znaczenia ruchu mobilnego.


W 2016 roku ruch mobilny sumarycznie przekroczył ten pochodzący z urządzeń stacjonarnych. Przedsiębiorca wykorzystujący strony internetowe dostosowane do urzadzeń mobilnych ma więc przewagę w dotarciu do szerszej grupy odbiorców. Co ważne udowodniono, że tradycyjne strony internetowe (długo ładujące się w przeglądarkach) skutecznie zniechęcają użytkowników mobilnych a co za tym idzie – firma traci klientów. Jeśli zatem zależy Ci nadal na budowie efektywnej i zarabiającej strony internetowej – koniecznie postaw na strony RWD.


Analityka internetowa i sztuczna inteligencja.


Coraz więcej firm internetowych inwestuje w narzędzia związane z analizowaniem ruchu internetowego, zachowaniem klientów na stronach internetowych oraz w moduły sztucznej inteleigencji.


Wiedza na temat zachowań użytkowników na stronach pozwala skupić się na najczęściej odwiedzanych podstronach serwisu, żródłach odwiedzin oraz głównych stronach wyjścia. W praktyce otrzymujesz wiedzą, którą możesz wykorzystać do dalszej rozbudowy serwisu lub przebudowy już istniejącej strony.


Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza przy optymalizacji stron sprzedażowych lub podstron, które maja za zadanie zainteresowanie użytkownika określoną treścią. Na rynku pojawiło się wiele narzędzi pozwalających analizować ruch internetowy, wzmianki w o firmach w internecie oraz monitorowanie działań marketingowych w social media.


Moduły sztucznej inteligencji wbudowane w stronę internetową pozwalają na skuteczne dotarcie z treścią do wybranego użytkownika lub nawet symulować działanie konsultanta na stronie. Co więcej praca informatyka lub przedsiębiorcy może zostać w prosty sposób zautomatyzowana i zaprogramowana aby skutecznie dotrzeć do klientów.Co więcej wbrew pozorom nie jest to drogie rozwiązanie i pozwala dotrzeć do dużej grupy klientów.


Youtube.com – druga wyszukiwarka internetowa.

Youtube.com stał się miejscem gdzie wiele firm poblikuje swoje poradniki i oferty. Aktualnie jest miejscem gdzie dużo osób szuka informacji i jest to dla nich dużo bardzo wiarygodne źródło informacji niż blogi i artykuły sponsorowane. Na Youtube coraz więcej firm umieszcz również relacje z branżowych imprez, w których uczestniczy.


Wzrost znaczenia narzędzi i aplikacji mobilnych.


Wraz z rozwojem urzędzeń mobilnych pojawiło się na rynku wiele aplikacji ułatwiających codzienną pracę firmy. Za pomocą aplikacji mobilnych możesz nie tylko organizować spotkania z klientami, przygotowywać dokumenty i prezentacje ale również edytować wspomniane filmy.


Wspominając o nowoczesnych urządzeniach warto wspomnieć również o rzeczywistości wirtualnej Samsung, Google oraz Oculus 3D inwestują ogromne ilości pieniędzy w urzadzenia pozwalające odtwarzać otaczający nas świat. W praktyce urządzenia tego typu wykorzystywane są np w biurach projektowych oraz pracowniach architektonicznych, gdzie są w stanie pokazać wnętrze nieruchomości na etapie projektu budowlanego.
marketing internetowy 2017

Planujesz rozwój firmy w nadchodzącym roku? Zależy Ci na większej ilości klientów? Jeśli tak zadzwoń do nas i złóż zlecenie – współpracujemy z klientami z Polski i zagrnicy. Tworzymy zaawansowane serwisy internetowe od 2009 roku.
Zapraszamy Cię również do reklamy Twojej firmy w serwisie Biznes-Trader.pl
Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym na Facebook.com

Marketing internetowy

img

Oferty biznesowe online

Giełda ogłoszeń online

img

Tworzenie stron i serwisów

Zobacz jak budujemy witryny internetowe wspólnie z naszymi klientami.

img

Pozyskiwanie klientów

Sama strona w Internecie to za mało, dlatego budujemy dla klientów strategię pozyskiwania klientów i utrzymania ruchu na stronie.

img

Reklama w Facebook.com

Dlaczego warto pokazać firmę w największym serwisie społecznościowym na świecie?

img

Strony mobilne

Dlaczego warto zainwestować w technologie mobilne?

img

WWW websites for companies

.Pro-service B2B

Co nas wyróżnia?

Koncentrujemy się na rozwiązaniach podnoszących widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych, ułatwiających pozyskiwanie klinetów oraz na działaniach pozwalających firmom zwiększać zyski. Wszystkie detale wspólnie omawiamy razem i razem budujemy witrynę. Podsumowując: skupiamy się na konkretach.

Blog firmowy IT w biznesie

Jak zbudować stronę www dla firmy - najczęściej zadawane pytania

Jak zarabiać w Internecie?

Zobacz najnowsze wydarzenia z życia naszej firmy i branży IT