Marketing nieruchomości. Jak sprzedać mieszkanie przez Internet ?

Popularny temat na czasie. Jak sprzedać mieszkanie i gdzie ogłaszać je przez internet? Marketing nieruchomości nie jest trudnym zagadnieniem, ale wymaga przestrzegania kilku zasad.

1.Wykonaj porządne zdjęcia.

Nieruchomość musi się dobrze prezentować w internecie a jej atrakcyjność w dużej mierze zależy od dobrze wykonanych zdjęć. Jeśli nie znasz się na fotografii poproś profesjonalnego fotografa o wykonanie zdjęć. Przygotuj dobrze wykadrowane zdjęcia poszczególnych pomieszczeń oraz rzut techniczny nieruchomości. Ważne: zdjęcia powinny być wykonane w świetle dziennym, aby oddać prawdziwy wygląd wnętrza nieruchomości.

2.Przygotuj opis nieruchomości.

Po wykonaniu zdjęć przyszedł czas na profesjonalny opis nieruchomości. Każdy anons powinien zawierać następujące informacje: ilość pomieszczeń, dokładny metraż poszczególnych pokoi, miesięczne opłaty oraz przebyte remonty. Przygotuj również papierową wersję wyżej opisanych informacji.Skompletuj również dokumenty niezbędne do transakcji przez notariusza. Klienci cząsto pytają o detale, które wynikają z aktu notarialnego lub księgi wieczystej.

3.Zainwestuj w reklamę przez Internet.

Aby dotrzeć do klientów zainwestuj w reklamę internetową. Skup się na regionalnych portalach oraz tych ogólnokrajowych. Jeśli nie chcesz korzystać z agencji nieruchomości, która sama pokrywa koszty reklamy musisz zainwestować od 100-200 zł na wystawienie mieszkania.


Więcej informacji na temat sprzedaży nieruchomości znajdziesz tutaj: Sprzedaż mieszkania.

Marketing internetowy

img

Tworzenie stron i serwisów

Zobacz jak budujemy witryny internetowe wspólnie z naszymi klientami.

img

Pozyskiwanie klientów

Sama strona w Internecie to za mało, dlatego budujemy dla klientów strategię pozyskiwania klientów i utrzymania ruchu na stronie.

img

Reklama w Facebook.com

Dlaczego warto pokazać firmę w największym serwisie społecznościowym na świecie?

img

Strony mobilne

Dlaczego warto zainwestować w technologie mobilne?

img

WWW websites for companies

.Pro-service B2B

img

Ogłoszenia biznesowe

Promuj swój biznes i pozyskuj zlecenia.

Co nas wyróżnia?

Koncentrujemy się na rozwiązaniach podnoszących widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych, ułatwiających pozyskiwanie klientów oraz na działaniach pozwalających firmom zwiększać zyski. Wszystkie detale wspólnie omawiamy razem i razem budujemy witrynę. Podsumowując: skupiamy się na konkretach.

Blog firmowy IT w biznesie

Jak zbudować stronę www dla firmy - najczęściej zadawane pytania

Jak zarabiać w Internecie?

Zobacz najnowsze wydarzenia z życia naszej firmy i branży IT