Pozyskiwanie klientów na stronę www.


Jaką przewagę ma nad Tobą dobra strona www?

  Dobrze zaprojektowana i opracowna strona internetowa jest widoczna:

 • a) 24 godziny na dobę
 • b) 7 dni w tygodniu,
 • c) 4 tygodnie w miesiącu
 • czyli pracuje 672 godziny w miesiącu (a ściślej rzecz biorąc wyświetla treść promującą Twoją firmę). Zakładając, że pracujesz 12 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu (co przyznasz jest ambitnym założeniem) osiągniesz wynik na poziomie 336godzin. Tymczasem strona ciągle wyświetla zawartość dla potencjalnych klientów z Twojego kraju i zagranicy, innych przedsiębiorców, ludzi którzy nudzą się w pracy, szukają usług lub aktualnie podróżują i przeglądają jej treść na tabletach lub telefonach.

  W Internecie czas płynie 2 szybciej a prezentowane informacje docierają do bardzo dużej ilości odbiorców. Jest to obszar wiedzy. Wczorajsza technologia dzisiaj szybko wychodzi z użycia i nie jest już użyteczna dla firm i jej klientów. Jak mawiał pewien zdolny przedsiębioca:„albo nauczymy się wykorzystywać technologie albo one wykorzystają nas” .

  Dzięki procesowi outsourcingu i automatyzacji strony www świetnie wykonują działania marketingowe nie wymagając dużego nakładu i wysiłku ze strony właściciela. Wykorzystując nowe technologie internetowe i zabiegi marketingowe zwiększasz przewagę nad innymi konkurentami w biznesie, w atrackyjny sposób prezentujesz swój biznes i co najważniejsze: osiągasz większy zysk.

  Przy opracowywaniu serwisu istotne znaczenie ma strategia- zespół działań i założeń pozwalających przedsiębiorcy osiągać przewagę nad konkurencją i wygrywać w biznesie.


  Sama stworzenie strony internetowej to jakieś 15% sukcesu firmy. Potrzebny jest zestaw działań i strategii mających na celu wygenerowanie ruchu na stronie internetowej, a w konsekwencji zlecen od klientów. Dlatego właśnie początkującym przedsiębiorcą trudno samemu przebić się przez serwisy konkurencji. Dobrze zaprojektowana strona pozwala pozyskiwać klientów z wybranych segmentów rynku jak również zaprezentować im wybraną reklamę.


  Na indywidualnych spotkaniach z klientami wspólnie ustalamy kto ma być klientem docelowym firmy oraz jak klient zamierza preentować treść na stronie. Dzięki takim spotkaniom klient nie marnuje budżetu na puste statystyki i kosztowną reklamę z której nic nie wynika. Źle dobrana reklama to najłatwiejszy sposób na tracenie czasu i pieniędzy - i właśnie tego pomagamy naszym klientom unikać.


  Chciałbyś stworzyć stronę www dla swojej firmy? Zadzwoń i poproś o wycenę serwisu.
  Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym na Facebook.com

  Marketing internetowy

  img

  Oferty biznesowe online

  Giełda ogłoszeń online

  img

  Tworzenie stron i serwisów

  Zobacz jak budujemy witryny internetowe wspólnie z naszymi klientami.

  img

  Pozyskiwanie klientów

  Sama strona w Internecie to za mało, dlatego budujemy dla klientów strategię pozyskiwania klientów i utrzymania ruchu na stronie.

  img

  Reklama w Facebook.com

  Dlaczego warto pokazać firmę w największym serwisie społecznościowym na świecie?

  img

  Strony mobilne

  Dlaczego warto zainwestować w technologie mobilne?

  img

  WWW websites for companies

  .Pro-service B2B

  Co nas wyróżnia?

  Koncentrujemy się na rozwiązaniach podnoszących widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych, ułatwiających pozyskiwanie klinetów oraz na działaniach pozwalających firmom zwiększać zyski. Wszystkie detale wspólnie omawiamy razem i razem budujemy witrynę. Podsumowując: skupiamy się na konkretach.

  Blog firmowy IT w biznesie

  Jak zbudować stronę www dla firmy - najczęściej zadawane pytania

  Jak zarabiać w Internecie?

  Zobacz najnowsze wydarzenia z życia naszej firmy i branży IT