Skuteczna reklama na Facebook i prowadzenie Fanpage'a.reklama w social media

Facebook jest serwisem społecznościowym, który powstał w 2004 roku, bardzo szybko zwiększając liczbę swoich użytkowników, która w chwili obecnej przekroczyła ponad 1 miliard osób. W Polsce z Facebooka regularnie korzysta około 11 milionów osób. Choć nadrzędnym celem Facebooka jest łączenie ludzi na całym świecie, usprawnianie komunikacji między nimi i pozwalanie im na publikowanie treści, w praktyce serwis ten często wykorzystywany jest jako bardzo dokładna wyszukiwarka i mechanizm marketingowy.


Wychodząc naprzeciw twórcom stron internetowych właściciele serwisów stworzyli szereg opcji i funkcji pozwalających przedsiębiorcom reklamować swój biznes i usługi właśnie w tym miejscu.

Facebook już dawno przestał być miejscem spotkań znajomych a ważnym miejscem obecności czołowych firm praktycznie w każdej branży. Prowadząc firmę pamiętaj: „dobra firma jest tam gdzie są jej klienci a nie tam gdzie chce być”. Obecnie jest to bardzo atrakcyjny kanał marketingowy pozwalający na dotarcie do szerokiej gamy spersonalizowanych odbiorców. W Polsce z Facebooka korzysta ponad 11 mln osób, zazwyczaj w młodym wieku.


Dlaczego więc masz opuścić ten kanał marketingowy, tym bardziej, że działania marketingowe są relatywnie tańsze od pozostałych? Treści publikowane na Facebooku pozwalają w bardzo krótkim czasie wypromować produkt lub usługę na lokalnym, ściśle opisanym rynku. Informacje które publikujesz są wyświetlane zarówno Twoim znajomym jak i znajomym znajomych. „Zasięg” czyli ilość osób, które obejrzą reklamę możesz dodatkowo zwiększać wykupując płatną reklamę.


W ramach prowadzonych usług możemy zaproponować Ci zarówno prowadzenie konta na FB jak również dotarcie do szerokiej gamy odbiorców (wersja rozszerzona). Posiadanie konta w tym serwisie znacząco zwiększa widoczność głównej strony w Internecie. Oprócz profili w serwisie FB zakładamy również klientom w serwisach: Twitter i konta na Youtube.com pozwalające prezentować treść wideo w Internecie i na stronach www. Ze względu na specyfikę portali zasięg działania, jego skalę i koszt ustalamy wspólnie z klientami.

Od 1.07.2015 roku zajmujemy się również doradztwem w prowadzeniu profili oraz pozyskiwaniem Internautów do zapoznania się z nimi. Możliwe jest zdalne prowadzenie kont w tych serwisach oraz cykliczne - regularne publikowanie treści.

Oprócz standardowej reklamy w Facebook.com tworzymy również profile społecznościowe w Social Media w serwisach: Google+, Twitter, LinkedIn oraz YouTube.. Dla naszych klientów opracowujemy również strategie reklamowe oraz płatną reklamę.

Marketing internetowy

img

Oferty biznesowe online

Giełda ogłoszeń online

img

Oferty biznesowe online

Giełda ogłoszeń online

img

Tworzenie stron i serwisów

Zobacz jak budujemy witryny internetowe wspólnie z naszymi klientami.

img

Pozyskiwanie klientów

Sama strona w Internecie to za mało, dlatego budujemy dla klientów strategię pozyskiwania klientów i utrzymania ruchu na stronie.

img

Reklama w Facebook.com

Dlaczego warto pokazać firmę w największym serwisie społecznościowym na świecie?

Co nas wyróżnia?

Koncentrujemy się na rozwiązaniach podnoszących widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych, ułatwiających pozyskiwanie klientów oraz na działaniach pozwalających firmom zwiększać zyski. Wszystkie detale wspólnie omawiamy razem i razem budujemy witrynę. Podsumowując: skupiamy się na konkretach.

Blog firmowy

Kwiecień 2015

Zobacz najnowsze wydarzenia z życia naszej firmy i branży IT