Skuteczna reklama na Facebook i prowadzenie Fanpage'a.

Dlatego że Facebook już dawno przestał być miejscem spotkań znajomych a ważnym miesjcem obecności czołowych firm praktycznie w każdej branży. Prowadząc firmę pamiętaj: „dobra firma jest tam gdzie są jej klienci a nie tam gdzie chce być”. Obecnie jest to bardzo atrakcyjny kanał marketingowy pozwalający na dotarcie do szerokiej gamy spersonalizowanych odbiorców. W Polsce z Facebooka korzysta ponad 11 mln osób, zazwyczaj w młodym wieku.


Dlaczego więc masz opuścić ten kanał marketingowy, tym bardziej, że działania marketingowe są relatynie tańsze od pozostałych? Treści publikowane na Facebooku pozwalają w bardzo krótkim czasie wypromować produkt lub usługę na lokalnym, ściśle opisanym rynku. Informacje które publikujesz są wyświetlane zarówno Twoim znajomym jak i znajomym znajomych. „Zasięg” czyli ilość osób, które obejrzą reklamę możesz dodatkowo zwiększać wykupująć płatną reklamę.


W ramach prowadzonych usług możemy zaproponować Ci zarówno prowadzenie konta na FB jak również dotarcie do szerokiej gamy odbiorców (wersja rozszerzona). Posiadanie konta w tym serwisie znacząco zwiększa widoczność głównej strony w Internecie. Oprócz profili w serwsie FB zakładamy również klientom w serwisach: Twitter i konta na Youtube.com pozwalające prezentować treść wideo w Internecie i na stronach www. Ze względu na specyfikę portali zasięg działania, jego skalę i koszt ustalamy wspólnie z klientami.

Marketing internetowy

img

Tworzenie stron i serwisów

Zobacz jak budujemy witryny internetowe wspólnie z naszymi klientami.

img

Pozyskiwanie klientów

Sama strona w Internecie to za mało, dlatego budujemy dla klientów strategię pozyskiwania klientów i utrzymania ruchu na stronie.

img

Reklama w Facebook.com

Dlaczego warto pokazać firmę w największym serwisie społecznościowym na świecie?


reklama w facebook

Co nas wyróżnia?

Koncentrujemy się na rozwiązaniach podnoszących widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych, ułatwiających pozyskiwanie klinetów oraz na działaniach pozwalających firmom zwiększać zyski. Wszystkie detale wspólnie omawiamy razem i razem budujemy witrynę. Podsumowując: skupiamy się na konkretach.

Blog firmowy

Kwiecień 2015

Zobacz najnowsze wydarzenia z życia naszej firmy i branży IT