programy komputerowe

Programy informatyczne dla biur nieruchomości.

Od lipca 2015 roku zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla agencji nieruchomości oraz dla deweloperów. Proponowane przez nas oprogramowanie tworzone jest na bazie najnowszych technologi i rozwiązań informatycznych.


Strony internetowe dla agencji nieruchomości.


Aby skutecznie sprzedawać mieszkania i budzić zaufanie u klientów potrzebna jest Ci oryginalnie zaprojektowana strona oraz możliwość szybkiego dodawania ogłoszeń aby zyskać przewagę nad konkurencją. Opracowujemy profesjonalne strony www z możliwością dodawania ofert oraz edycji podstron. Strony są jednocześnie zintegrowane z popularnymi programami do eksportu ofert.

Klient sam wybiera i opracowuje graficzną stronę www i dane swojej firmy. Doradzamy klientom przy doborze oprogramowania i skutecznej promocji ofert, tak aby strony przynosiły dochód ich właścicielom.
Dlaczego warto skorzystać z indywidualnego projektu zamiast szablonowych rozwiązań?


Zazwyczaj klienci w nieruchomościach przeglądają kilka lub nawet kilkanaście stron internetowych. Jak sam wiesz większość z nich wygląda bardzo podobnie – zwykłe kategorie, wyszukiwarka ogłoszeń, kontakt, zdawkowy tekst “O firmie” gdzie najczęściej napisane jest, że najważniejszą kwestią jest jakość obsługi klienta (tak jakby kulturalne obsługiwanie klientów było czymś niezwykłym).

Podsumowując: czasy kiedy firmowa strona www w nieruchomościach wygląda jak tablica z obrazkami, przeszły dawno do lamusa i nikt nie zwraca uwagi na strony prezentujące te same oferty co portale. Dla klientów liczy się unikalność, doświadczenie w branży i wysoka użyteczność strony internetowej. Dlaczego więc zatem mieliby skorzystać z Twoich usług?


Co wyróżnia najlepsze strony internetowe dla biur nieruchomości? Są unikalne, świetnie zaprojektowane, mają wysoką użyteczność i prezentują wszystkie treści w bardzo przejrzysty sposób. A przede wszystkim: są częścią szerzej obranej strategii firmy, a nie pojedynczym tworem. Są również połączone z Social Media, bo dzisiaj każda firma stawia na szybką i praktyczną komunikację z klientami. Nigdy wcześniej kontakt z klientami nie był tak prosty i dokładny jednocześnie.


Lepszy projekt - większe zyski.

Dobrze zaprojektowana strona internetowa buduje markę Twojej firmy, regularnie pozyskuje klientów i zawiera wiele przydatnych informacji. W połączeniu ze specjalistyczną reklamą na portalach zwiększa zainteresowanie Twoją firmą i pośrednio jej zyski w ciągu roku. Pozwala także na nawiązanie wielu wartościowych kontaktów biznesowych i skuteczne zyskanie przewagi nad konkurencją w branży.Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie możesz dobrowolnie skupić się na prowadzeniu swojego biznesu oraz obsłudze klientów zamiast na żmudnym telemarketingu oraz samodzielnym pozycjonowaniu.

Strony internetowe dla deweloperów w Polsce.


Deweloperom oraz agencjom nieruchomości możemy również zaproponować:
 • stworzenie indywidualnej podstrony www w specjalistycznych serwisach poświęconych nieruchomościom zwierającej: opis, lokalizację,zdjęcia, wizualizacje oraz filmy,

 • prowadzenie kont reklamowych we własnych serwisach odwiedzanych przez ponad 5000 osób miesięcznie,

 • przeprowadzenie intensywnej kampanii reklamowej w Internecie i mediach lokalnych,

 • druk wielkoformatowy,

 • specjalistyczną reklamę na oświetlonych ogłoszeniach i ogrodzeniach nowa usługa, w skali Polski skutecznie stosowana przez duże firmy budowlane w Polsce.

 • usługi wizualizacji pozwalające pokazywać klientom wnętrza wcześniej zaprojektowanych mieszkań, bardzo innowacyjna usługa w stosunku do już istniejących rozwiązań (pozwala obejrzeć mieszkanie pokazowe w biurze dewelopera).

 • możliwość promocji inwestycji w serwisie Business 2 Business

 • możliwość skierowania reklamy do 25 000 użytkowników

 • Ponadto w cenie projektu otrzymujesz dodatkowo: • -szkolenie z marketingu internetowego,
 • -szkolenie z technik pozyskiwania klientów,
 • -szkolenie Facebooku w biznesie,
 • -założenie profili na Facebooku i Twiterze w cenie projektu,
 • -techniki zyskiwania przewagi nad konkurencją,
 • - reklamę w specjalistycznych serwisach tematycznych Nieruchomości Wrocław i Apartamenty Warszawa

 • Jeśli zależy Ci na szybkim opracowaniu fachowej strony internetowej, która zainteresuje Twoich klientów napisz do nas na maila. Na indywidualnym spotkaniu opracujemy interesujący Cię projekt i ustalimy terminy wykonania. Ofertę kierujemy przede wszystkim dla osób zainteresowanych długofalowym rozwojem firmy oraz regularnym pozyskiwaniem klientów.


  zapytanie

  Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym na Facebook.com

  Marketing internetowy

  img

  Tworzenie stron i serwisów

  Zobacz jak budujemy witryny internetowe wspólnie z naszymi klientami.

  img

  Pozyskiwanie klientów

  Sama strona w Internecie to za mało, dlatego budujemy dla klientów strategię pozyskiwania klientów i utrzymania ruchu na stronie.

  img

  Reklama w Facebook.com

  Dlaczego warto pokazać firmę w największym serwisie społecznościowym na świecie?

  img

  Strony mobilne

  Dlaczego warto zainwestować w technologie mobilne?

  img

  WWW websites for companies

  .Pro-service B2B


  Najczęście przeglądane:
  img

  Kursy i szkolenia biznesowe online

  Naucz się jak samodzielnie rozwijać swój biznes online


  strony dla biur nieruchomości

  Co nas wyróżnia?

  Koncentrujemy się na rozwiązaniach podnoszących widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych, ułatwiających pozyskiwanie klientów oraz na działaniach pozwalających firmom zwiększać zyski. Wszystkie detale wspólnie omawiamy razem i razem budujemy witrynę. Podsumowując: skupiamy się na konkretach.

  Blog firmowy IT w biznesie

  Jak zbudować stronę www dla firmy - najczęściej zadawane pytania

  Jak zarabiać w Internecie?

  Zobacz najnowsze wydarzenia z życia naszej firmy i branży IT